کارگروه ملی همکاری با اتریش- اخبار و رویدادها
دیدار معاون سفیر اتریش با مدیریت بین الملل دانشگاه خوارزمی دیدار معاون سفیر اتریش با مدیریت بین الملل دانشگاه خوارزمی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/2 | 
در راستای مسئولیت دانشگاه خوارزمی به عنوان هماهنگ کننده ملی همکاری های علمی بین دو  کشور ایران و اتریش، روز ۴ شنبه ۲۰ اسفندماه ۹۹ جلسه ای در دفتر ریاست دانشگاه خوارزمی با حضور معاون سفیر اتریش در ایران، خانم باربارا گروسه و معاون مدیر انجمن فرهنگی سفارت اتریش در تهران، خانم بیرگیت گشیر، برگزار شد. در این جلسه، مدیریت دفتر همکار های علمی بین المللی دانشگاه، آقای دکتر کامران احمد گلی، رییس اداره دفتر توسعه همکاری های علمی بین المللی، آقای دکتر مهدی قائمی اصل و ۲ تن از کارشناسان این مدیریت، خانم سارا یزدانی و آقای حسین صالحی حضور داشتند.
آقای دکتر احمدگلی در سخنان خود در این جلسه به تاریخچه دانشگاه و مشاهیر و فارغ التحصیلان بنام دانشگاه از جمله شهید رجایی و پروین اعتصامی اشاره کردند و ضمن معرفی پتانسیل های نرم افزاری و سخت افزاری دانشگاه در زمینه همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی، در مورد نقشه راه کارگروه های فعال کمسیون مشترک اقتصادی ایران و اتریش و نقش دانشگاه خوارزمی در کارگروه همکاری های دانشگاهی، توضیحاتی ارائه کردند. همچنین به عنوان نزدیک ترین رویداد مشترک دو کشور، به سومین نشست علمی مشترک ایران و اتریش در بهار سال ۱۴۰۰  (می ۲۰۲۱) اشاره شد.
خانم باربارا گروسه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه خوارزمی، و اشاره به قدمت و تاریخچه این دانشگاه، پیشنهاداتی در خصوص برگزاری وبینارها با موضوع گفتگو مذاهب و برگزاری دوره های آموزش زبان آلمانی ارایه کردند.

نشانی مطلب در وبگاه کارگروه ملی همکاری با اتریش:
http://khu.ac.ir/find-19.8960.60905.fa.html
برگشت به اصل مطلب